proctifin boekhoudkantoor Mechelen
proctifin boekhoudkantoor Edegem

ONTDEK ONS TEAM

Proctifin is een jong en gemotiveerd team dat met u meedenkt en u uitdaagt het beste uit uw onderneming te halen.

Heeft u vragen of wil u vrijblijvend kennismaken?

Contacteer ons dan vandaag nog!

arrow_drop_down

Chomé Sophie

Fiscaal accountant & Oprichter

contact_mail sophie@proctifin.be

Franckx Cathy

Gecertificeerd fiscaal accountant & Oprichter

contact_mail cathy@proctifin.be

Van den Eede Kendra

Dossierbeheerder

contact_mail kendra@proctifin.be

Pfäffle Gwendolyn

Secretaresse / dossierbeheerder

contact_mail gwendolyn@proctifin.be

Ajattar Ismail

Dossierbeheerder

contact_mail ismail@proctifin.be

Van Rillaer Enzo

Stagiair fiscaal accountant

contact_mail enzo@proctifin.be

Een jong dynamisch team

dat bruist van enthousiasme

Eeckels Magali

Dossierbeheerder

contact_mail magali@proctifin.be

Van Hoof Vincent

Dossierbeheerder

contact_mail vincent@proctifin.be

Plasmans Joke

Dossierbeheerder

contact_mail joke@proctifin.be

Antonissen Erwin

Dossierbeheerder

contact_mail erwin@proctifin.be

Shahinnia Aidin

Dossierbeheerder

contact_mail aidin@proctifin.be

Lertthanaset Ananta

Dossierbeheerder

contact_mail ananta@proctifin.be

Chomé Gregory

Dossierbeheerder

contact_mail gregory@proctifin.be

Heb je een vraag of wil je kennismaken?

Neem dan vandaag vrijblijvend contact op met ons.

proctifin boekhoudkantoor Edegem